if_photoif_put_inmenu
СТИМЕКС
Зателефонуйте нам!
+38 (044) +38 (044) 501-95-01 Показати

Який плінтус ПВХ найкращий?

21 травня 2013

Якщо ви хочете купити плінтус ПВХ високої якості, звертайтеся в компанію Стімекс. Ми здійснюємо виробництво такої продукції, як панелі  ПВХ, вагонка, сайдинг, підвісні стелі, плінтус ПВХ. Вся продукція відповідає всім європейським стандартам, має гарантію та сертифікати  якості.

Планується ПВХ виробництва "Стімекс" (Україна) має безліч переваг. Він легко монтується і демонтується. Наявність кабель каналів дозволяє  здійснити прихований монтаж проводів. Еластичні краю плінтуса ПВХ щільно прилягають до нерівностей стін і підлоги. Крім того, цей плінтус характеризується  абсолютної вологостійкістю.

Ми реалізуємо плінтус ПВХ в широкому асортименті. Географія діяльності нашої компанії поширюється на всі регіони України, тому  ви можете замовити плінтус ПВХ в таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпропетровськ та інших містах України.  Також ріглашаем до вигідного співробітництва дилерів.

Наша компанія пропонує торговим організаціям, які спеціалізуються на продажах підлогових покриттів, ексклюзивно виробляти плінтус  ПВХ за індивідуальними замовленнями під конкретні покриття для підлоги з урахуванням колірної гами і текстури.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×